Giżycko

Restauracja Kuchnie Świata

Zapraszamy na kulinarną podróż po świecie w przytulnych, nastrojowych wnętrzach naszej restauracji.

Spróbujecie  przepysznych makaronów i pizzy prosto z pieca, i pachnących bazylią sałatek. Skuście się również na soczyste mięsa prosto z grilla, lub skosztujcie ryb z naszych  mazurskich jezior. 
 
Polecamy także wyśmienite zapiekanki ziemniaczane, a także lokalne specjały jak gołąbki kresowe czy pierogi i placki przyrządzone domowym sposobem. Oprócz uczty dla ciała staramy się robić w naszej restauracji coś i dla ducha. Organizujemy koncerty ,wieczory poetyckie, wernisaże, spotkania z ciekawymi ludźmi świata kultury. 
 
 
Organizujemy również cyklicznie razem z Giżyckim Towarzystwem Polsko-Francuskim imprezy poświecone kulturze i kuchni francuskiej. Oprócz tego oczywiście nie może zabraknąć u nas takich imprez jak  Halloween, Dzień Św. Patryka, Beanjolais Nonveav - święto młodego wina, Walentynki czy odbijający się głośnym echem w regionie Dzień Kobiet… Nawet Andrzejki staramy się robić w każdym roku inaczej, a to po meksykańsku, grecku czy ostatnio po karaibsku. Serdecznie zapraszamy do Giżycka-Stolicy Mazur i do naszej restauracji. Zapraszamy również do restauracji w Mikołajkach pięknie położożonej w cetrum tego uroczego kurortu z widokiem na główny rynek i fontannę.

www.kuchnieswiata.pl realizacja www.c-studio.eu